Haberler

Diş hekimliği uygulamalarında sürdürülebilirlik için ilham verici örnekler

Medikal teknoloji şirketi W&H, #dentalsunited adlı uluslararası kampanyasının bir parçası olarak diş hekimlerini sürdürülebilirliğe davet ediyor. Ne kadar küçük olursa olsun çevreye yapılacak her türlü katkı memnuniyetle karşılanmaktadır. W&H ayrıca şirket içindeki eylemleriyle sürdürülebilirliğin ödediğini gösteriyor.

Together we can make a difference at the forefront of #dentalsunited goes green.
Dental sektörde birlikte bir fark yaratabileceğimiz fikri #dentalsunited'in temel felsefesini oluşturuyor.

'#dentalsunited – Birlikte, daha çevreciyiz' kampanyası, çevrenin korunmasına yönelik ortak adımlar atmayı hedefliyor. Kampanya, diş hekimliği uygulamalarını 'yeşil' düşünmeye ve davranmaya teşvik eden çok sayıda pratik ipucu sağlar. Ne de olsa, W&H Genel Müdürü Peter Malata, “Sürdürülebilirlik gelecek için bir vizyon değil, bugün için bir gerekliliktir” diyor. Çevre söz konusu olduğunda, tıp ve dişçilik endüstrisinde gelişme için sayısız fırsat vardır. Gerekli hijyen standartlarına uymak için tek kullanımlık ve plastikler genellikle hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Buna ek olarak, ekipman için olduğu kadar enerji için de birçok malzeme kullanılmaktadır. W&H burada devreye giriyor. Diş hekimleri çözümün bir parçası olmak için uygulamalarında hangi spesifik adımları atabilir? Enerji tüketiminden kaynakları korumaya ve tutarlı geri dönüşüme kadar, sektöre özel hangi eylemin gerekli olduğunu öğreneceksiniz.

Join in for a greener future with the international campaign #dentalsunited.
W&H, #dentalsunited kampanyasıyla diş hekimliği uygulamalarını daha yeşil bir gelecek için katılmaya çağırıyor.

From raising awareness to green dental practices

Since October, the medical technology company has been providing its online audience with green suggestions and the opportunity to share their ideas once a week. Social media posts and further blog contributions are creating more awareness around the important topic of environmental protection. Sources of problems are identified and solutions provided for more sustainability.
W&H also supports the quality seal ‘Die Grüne Praxis’, develops and creates sustainable products, and takes responsibility for the environment at its head office in Bürmoos and in the W&H Group with a range of activities. “As a manufacturer of medical devices, we have always been focussed on innovation and advancement. Progress always requires change. With this in mind, we are committed to starting a movement in the medical and dental industry, in which we raise awareness, inspire and support each other along the path to more sustainability,” explains Peter Malata.

Kampanyayla ilgili daha fazlabilgi alın.

The logo of the W&H campaign #dentalsunited goes green
Çevreci #DentalsUnited logosu

Yorumlar