Bu ürün artık üretilmiyor.

LED yükseltme kiti

Gün ışığı kalitesinde LED ışık

Bırakın şimdiye kadarki halojen motorunuz gün ışığı LED ile parıldasın. LED yükseltme kitiyle W&H, 2 bileşen aracılığıyla W&H motor EA-40 LT’yi yükseltme olanağı sunar. Böylece, yenilikçi LED teknolojisi sayesinde alışılageldik cam çubuklu cihazlarla gün ışığı kalitesinden faydalanırsınız.

Restorasyon & Protez

Restorasyon & Protez

Sisteme Genel Bakış

* Multiflex® Kaltenbach & Voigt GmbH, Almanya tescilli markasıdır.
** ayrıca diğer kupling çeşitleri de mevcuttur.
*** Contra-angle handpieces of the Synea Vision Short Edition can be used on micromotors with an ISO coupling length of 23 mm or less.

 • LED yükseltme kiti

  Gün ışığı kalitesinde LED ışık

  Kullandığınız cam çubuklu cihazdan bağımsız olarak, LED ile yükseltilmiş motorunuz size tedavi alanının tamamında gün ışığı kalitesinde, mükemmel bir beyaz ışık sağlar.

  LED teknolojisi geleneksel halojen lambalardan çok daha uzun ömürlüdür. Üstelik olağanüstü yoğunlukta gün ışığı kalitesi sunar! Halojen ışıktan çok daha fazlası için.

  Avantajları

  • Gün ışığı kalitesinde LED ışık
  • Mevcut ünitelere bile kolay montaj
  • Halojen lambalardan 10 kat daha uzun kullanım ömrü
  Bağlantı şeması

  Bağlantı şeması

  Kart, IEC 60601-1 standardına uygunluk açısından güvenlik testlerinden geçirilmiştir ve UL onay işaretini taşımaktadır. Uzman, sistemin tamamında tüm geçerli standart ve kurallara uyulmasını sağlamalıdır.

  İndirme Merkezi

  Videolar

  Daha kesintisiz bir web sitesi deneyimi ve Multimedya içeriğimizin (videolar, haritalar vb.) sorunsuz ve etkileşimli bir şekilde çalışabilmesi için, lütfen pazarlama amaçlı çerezlerin (YouTube, MovingImage - bu çerezler hakkında ayrıntılı bilgi kişisel verilerin korunması sayfasında bulunabilir) depolanmasını kabul ediniz.

  Kabul et

  İndir

 • LED motora monte edilir
  Renk sıcaklığı: 5500 K
  Sterilize edilebilir: 135°C’ye kadar

  LED elektronik aksamı dental üniteye monte edilir
  Ölçüler: 28 mm x 20 mm x 25 mm