W&H ProService

Gerçek Profesyoneller.
Gerçek faydalar.

Rutin bakımlardan ustalık gerektiren tamirlere. Günlük işlemlerden detaylı müdahalelere. Servis teknisyenlerimiz W&H ürününüze sonuna kadar eşlik eder. Onlar ürününüzle ilgili her detayı bilirler çünkü onlar bu işin içindedirler. Size en yakın W&H ProService deneyiminden ve bilgi birikiminden yararlanın.

Kim icat ettiyse, nasıl çalıştığını da en iyi o bilir. Profesyonel kalite standartlarını belirleyenler, uzun vadede bunların nasıl korunacağını bilir. 130 yılı aşkın süredir dental teknolojide başarılı bir şekilde çalışanlar, kullanıcıların gereksinimleriyle hastaların ihtiyaçlarını bilir. W&H ProService'i ayıran tam olarak budur. Servis teknisyenlerimiz gerçek profesyonellerdir: W&H ürünleri hakkında herkesten daha fazla bilgiye sahip profesyoneller.Bir bakışta
Proservice avantajlarınız


  • Eğitimli teknisyenler
  • Dünya çapında orijinal W&H servis ortakları
  • Orijinal yedek parçalar
  • Yetkin destek
  • Kapsamlı ve özverili hizmet
Ürünlerinizi kaydedin

Ayrıcalıklardan faydalanın:
Kişiye özel içerik
Ürün bilgilerine anında erişim
Küçük W&H hediyeleri

Ürünümü kaydet
Daha kesintisiz bir web sitesi deneyimi ve Multimedya içeriğimizin (videolar, haritalar vb.) sorunsuz ve etkileşimli bir şekilde çalışabilmesi için, lütfen pazarlama amaçlı çerezlerin (YouTube, MovingImage - bu çerezler hakkında ayrıntılı bilgi kişisel verilerin korunması sayfasında bulunabilir) depolanmasını kabul ediniz.

Kabul et