Profilaksi ve periodontoloji

Ürün Grubuna Genel Bakış

Proxeo havalı Scaler

Hızlı, hassas, güçlü

W&H havalı Scaler, subgingival veya supragingival bölgedeki sert ya da yumuşak plakların çıkarılmasında size mükemmel destek sağlar. Havalı scaler, her türbin hortumuna uyar ve bu nedenle oldukça hızlı bir şekilde kullanıma hazırlanır. W&H uç yelpazesi optimum tamamlayıcıdır ve hastaya nazikçe uygulama yapmanıza yardımcı olur.

Piezo Scaler

Scaling hiç bu kadar rahat ve kolay olmamıştı

W&H uçlu W&H Piezo Scaler’lar, supragingival diş taşı temizliği, plak temizliği ve subgingival konkrementlerin temizliği için mükemmel bir üründür. W&H uç yelpazesi, çeşitli uygulamalarda kullanılabilir ve hasta tedavisini kolaylaştırır.

Proxeo Aura Air polishing sistemi

Mutlu hasta. Mutlu hekim.

Proxeo Air polishing sistemi çok çeşitli becerilere sahiptir. Piyasemeni değiştirmeden yumuşak plakları ve renk değişimlerini etkili ve kapsamlı biçimde giderebilirsiniz. Toz, piyasemen ve sprey başlıkları mükemmel bir uyumla çalışmak üzere tasarlanmıştır. Temizlik işlemi hem supragingival hem de subgingival alanda kapsamlı ve hassas bir şekilde yapılır.

Proxeo Twist Cordless

Kablosuz polisaj teknolojisiyle gelen yeni özgürlük

Yeni, kablosuz ve son derece ergonomik Proxeo Twist piyasemenle birlikte verilen kablosuz ayak pedalı ve yenilikçi W&H tek kullanımlık profilaksi angldruvaları.

Proxeo TWIST piyasemenler ve angldruvalar

Rotatif polisajın karşı konulamaz avantajları.

Profesyonel diş temizliği, parlatma ve florür uygulaması için W&H Proxeo piyasemenler ve angldruvalar.

Aksesuarlar & Satış Sonrası Parçalar

{{ foundItemsLength }} Aksesuarlar & Satış Sonrası Parçalar