Haberler

#dentalsunited

İşimizin başına geri dönüyoruz.

Kriz zamanlarını aşmak, birlikte hareket etmeyi gerektirir. Covid-19 pandemisi sürecindeki zorlukları aşabilmek ve dünya genelindeki dental profesyonellerin normal iş yaşamlarına güvenle geri dönebilmeleri için çalışıyoruz. #dentalsunited kampanyasıyla hazırladığımız içerikler ve özel fırsatlarla enfeksiyonla mücadelede sizin yanınızdayız.

Enfeksiyonla mücadelede yanınızdayız.
Enfeksiyonla mücadelede yanınızdayız.

Tüm dünya koronavirüs nedeniyle zor zamanlar geçirdi. Diş hekimliği uygulamalarında da bilgi kirliliği ve belirsizliklerin giderek yayıldığı bir ortam oluştu. Krizlerin yarattığı zorlukları yaratıcı ve sorumlu bir şekilde ele almak ve yavaş yavaş güvenli bir günlük rutine geri dönmek için çalıştık. Diş hekimliği topluluğunun uzmanları olarak, bu zorlu dönemde müşterilerimize ve ortaklarımıza aktif olarak destek olmak istiyoruz. #Dentalsunited ile profesyonel bir hijyen yönetimi ve aerosollerle nasıl başa çıkılacağı konusunda değerli ipuçları sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili soruları yanıtlıyor ve özel teklifler sunuyoruz. Her hareketimizde, karşılıklı diyalogun yanı sıra hızlı, kişiye özel bireysel çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. İşte bu, kriz zamanlarında bile W&H'i ayırt eden güçlü yönümüzdür.

#Dentalsunited ile dünyanın dört bir yanındaki diş hekimlerinin kliniğe dönüş süreçlerinde rehberlik ederken onlara olumlu bir bakış açısı sunmak istiyoruz.

#dentalsunited ile ilgili tüm bilgileri linkten edinebilirsiniz.

Yorumlar