Haberler

W&H ProService

Gerçek profesyoneller. Gerçek faydalar.

Tavizsiz kalite, benzersiz müşteri memnuniyeti. Sadece yeni bir medikal cihaz alırken değil, servise geldikten sonra da. W&H ProService, dünya çapında profesyonel servis ortaklarıyla birlikte medikal teknoloji alanında sizin ve hastalarınızın iyiliği için maksimum servis kalitesi sunar.

Basit bir bakım veya detaylı bir tamirat olsun, W&H ProService ile W&H ürünlerinizin sorunsuz çalışabilmesi ve güvenirliliği garanti altına alınır. Tıbbi cihaz kullanımı oldukça büyük bir sorumluluğu beraberinde getirir. Hastalarınızın güvenliği ve tıbbi cihaz teknolojileri standartlarına uyumluluk için gereken sorumluluklar. Servis ortaklarımız bu konularda sizin yanınızda: Profesyonel ve kapsamlı. Çünkü tıbbi cihaz sektöründe, üreticinin uzmanlığı oldukça önemlidir.

Gerçek profesyoneller. Güvenliğin önemi.

Ürün geliştiren ve üreten herkes işin içeriğini bilir. W&H ProService iş ortaklarını ayıran tam da budur. Onlar gerçek profesyonellerdir ve W&H ürünlerini herkesten daha iyi tanıyorlar. Çünkü onlar, işin içinden geliyorlar. İşleri konusunda hevesli, ürünleri yakından tanıyan ve üstün hizmet yetkinlikleri ile W&H ürünlerinin yıllar sonra bile en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlarlar.

W&H ProService – reliable functionality and certified safety for your W&H products

ProService'i deneyimleyin.
Dünya çapındaki W&H Servis Ortaklarımızı wh.com adresinde arayın.

Yorumlar