Haberler

#dentalsunited yeşile dönüyor

Çözümün bir parçası olun!

Toplum olarak, iklim değişikliği ve çevre kirliliğinin günümüzün en popüler sorunları olduğunun farkındayız. İklim uzmanları, hepimizi iş ve özel hayat alışkanlıklarımızı yeşilleştirmeye çağırıyor. İnsanlar iklim krizinin yaşam tarzında değişikliklerinin etkilerinin giderek daha fazla farkına varırken, tıp alanında bunlara çevresel mercekten bakmaktan fayda sağlayabilecek alanlar olduğuna da inanıyoruz. Bu alanlar arasında örneğin kağıt atıkları, tek kullanımlık ürünler, sera gazı emisyonları ve enerji sayılabilir.

W&H daima ileri doğrultuda çabaladı ve çabasını sürdürmeye devam ediyor. Dental ürünler üreticisi olarak başarımızı yenilik ve gelişim üzerine inşa ediyoruz. İlerleme genellikle değişim gerektirir. Tarihte tekrar tekrar görüldüğü gibi, birçok kişi tarafından yapılan birkaç küçük değişikliğin geleceğe büyük bir etkisi olabilir. Diş hekimliğini sürdürülebilir kılmak için birleşmiş bir topluluk olarak daha güçlüyüz. Gezegenimiz ve geleceğimiz için. Diş hekimliğini daha çevreci hale getirmek için her birimiz ne yapabiliriz? Farkındalık yaratmakla başlayalım ve her seferinde bir adım atarak oradan inşa edelim.

Önümüzdeki haftalarda üretici olarak çabalarımızı paylaşmak, size pratik ipuçları sağlamak, fikirlerinizi duymak, birlikte değişime ilham vermek ve bir topluluk yeşertmek istiyoruz.

Sizi harekete katılmaya davet ediyoruz. Birleşelim– #dentalsunited yeşile dönüyor

Daha fazlası için #dentalsunited yeşilini takip ederek sayfamızı ziyaret edin

Yorumlar