Haberler

Yüksek teknoloji ve sürdürülebilirlik

W&H Üretim Süreci

Enerji tüketimi sürdürülebilirlik düzeninde başrolü oynuyor. W&H, mümkün olan tüm alanlarda verimli ve çevre dostu çözümler için çalışmaya kararlı. Avusturya, Bürmoos'taki üretim tesisimiz, birçok “yeşil” önlemin alınabileceği bir dönüm noktasıdır. 2021'den beri binanın çatısına 1.800 fotovoltaik modül yerleştirdik. Teknoloji, tesisimizin ihtiyaçlarının %10'u için kendi yenilenebilir güneş enerjimizi kullanmamızı sağlıyor. Bu, pozitif enerji dengesine doğru kararlı bir adımdır!

W&H Merkez Binasında 1.800 fotovoltaik modül bulunuyor
W&H Merkez Binasında 1.800 fotovoltaik modül bulunuyor

Efficient production processes

Günlük üretim süreçlerimizde yüksek verimli mataryeller yer alıyor: farklı türdeki tıbbi ürünler için birinci sınıf çelikler, nikel, gümüş, demir dışı metaller ve sterilize edilebilir plastikler gibi malzemeler kullanıyoruz. Metaller kaynak tasarrufu sağlayacak şekilde kullanılıyor. Türlere ayrılıyor, yeniden işleniyor ve geri dönüştürülüyorlar. Kullandığımız yağları döngüye katmayı ihmal etmiyor, daima yeniden dönüştürüyor ve doğaya karışmasına izin vermiyoruz. Ayrıca W&H üretim bölümündeki basınçlı hava ve havalandırma sistemleri ısı geri kazanımı ile çalıştırılıyor.

Sahadaki sıcaklık, tüm binanın çevre dostu bir şekilde soğutulmasının yanı sıra ısıtma için yeraltı suyu kullanılarak düzenleniyor.

Üretim otomatik olsa da, makinenin programlanmasından ürünün son kalite denetimine kadar tüm süreçten çalışanlar sorumludur. En yüksek uzmanlığa sahip üretim, üretim standardizasyonu.

Daha fazlası için #dentalsunited yeşilini takip ederek sayfamızı ziyaret edin!

Yorumlar