Haberler

Çizilmelere karşı dayanıklı kaplama

W&H'in araştırma ve geliştirme vizyonunun merkezinde yer alan teknoloji, tedavi kalitesini iyileştirmede belirleyici bir rol oynar. W&H portföyündeki en etkili gelişmelerden biri olan ScratchBlocker kaplama dayanıklılık, estetik ve sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır ve dental el aletleri yeni bir düzeye taşır.

Dental aletler konusunda kalitesiyle bilinen W&H, sektörde sürekli olarak yenilikleri belirleyen bir şirket olarak öne çıkıyor. ScratchBlocker kaplama, dinamik el aletlerinin uzun yıllar kullanılması ve değerinin korunması için önemli bir özellik. Teknoloji merkezimizin yaptığı araştırma ve geliştirmeler, W&H dinamik el aletlerinin çizilmelere karşı dayanıklı olmasını sağladı. Temizlemesi kolay, estetik açıdan tatmin edici ve uzun yıllar dayanıklı.

Bu aynı sürdürülebilirliği de bir üst noktaya taşıyor, çünkü aletler artık daha uzun ömürlü ve ilk günkü gibi çiziksiz. Scratchblocker kaplama, Synea Vision serisinde ve tüm cerrahi angldruva ve piyasemenlerde standart özellik olarak sunulmuştur.

İlk günkü değerini korur,

Ürün Müdürü Judith Berg, özel kaplama tekniğinin faydalarını şu şekilde anlatıyor: “Geleneksel kaplamalarla karşılaştırıldığında, silikon-oksit bazlı ScratchBlocker'ımız, uzun yıllar pratik kullanımdan sonra bile dental el aletlerinde hiçbir aşınma izi bırakmıyor.” Mevcut araştırmalar ayrıca dental aletlerin dış görünümünün hastaların tıbbi tedavilerinin kalitesini değerlendirme şeklini önemli ölçüde etkilediğini doğrulamaktadır. Modern diş hekimliği muayenehanesinin imajı, mükemmel çalışmasına rağmen yıpranmış görünen el aletlerinden zarar görmektedir. Ancak bir ScratchBlocker kaplama, kalıcı kusursuz bir görünüm sağlar.


ScratchBlocker comparison
Geleneksel kaplamalarla karşılaştırıldığında, silikon oksit bazlı ScratchBlocker, dental başlıklarda aşınma izi bırakmaz.

Çizilmez - ne olursa olsun

ScratchBlocker kaplamanın çizilmeye karşı etkili özelliklerini akılda kalıcı ve akılda kalıcı bir şekilde iletmek için W&H, çizikleriyle meşhur bir uzmana uzmanıyla çalıştı. Bu patili karakter, çok kanallı bir pazarlama kampanyasının merkezinde yer alarak yenilikçi ScratchBlocker kaplamanın patilere nasıl dayanıklı olduğunu gösterdi.

Çizilmelere Karşı Dayanıklı - ScratchBlocker

Scratchblocker kaplama, Synea Vision serisinde ve tüm cerrahi angldruva ve piyasemenlerde standart özellik olarak sunulmuştur.

Yorumlar