Haberler

Assistina 301: 30 yıldır 1 numara

W&H, ürünlerinin kalitesi, yenilikçiliği ve kullanılabilirliği konusunda sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır. Doğru ve profesyonel bakım, dinamik el aletlerinin uzun ömürlü olması ve değerini korumasında son derece önemli bir rol oynar. 30 yıldır, W&H'nin bakım sistemi Assistina 301, dental el aletlerinin bakımında mükemmel hizmet vermektedir.

W&H Assisitna 301 plus 30 years anniversary
Assistina 301 plus dünyada binlerce klinikte güvenle kullanılan ekonomik başlık bakım cihazı.

Yüksek hızlı dinamik el aletleri, doğru bakım ve yağlama gerektirir. 1992'de Assistina 301'in piyasaya sürülmesiyle W&H, dental aletlerin bakımını tamamen yeni bir seviyeye çıkardı. Assistina bakım cihazı, mükemmel bakım sağlar ve dental el aletlerinin işlevi ve uzun çalışma ömrü için gerekli olan doğru yağlama döngülerini gerçekleştirir.

Sadece hava basıncıyla çalışan Assistina 301 plus, angldruva, piyasemen, türbinler, hava motorları ve havalı scaler'lar için tasarlanmıştır. Bir bakım döngüsü sırasında sprey kanallarını temizleme sıvısı ile temizler, dişli parçalarını yüksek kaliteli W&H F1 Servis Yağı ile yağlar ve son olarak aletleri basınçlı hava ile kurutur. Tüm bu adımlar bir düğmeye dokunarak sadece 35 saniye içinde tamamlanır.

30 yıllık bir başarı hikayesi

Yeniden işleme cihazı diş hekimleri için belirleyici avantajlarla birlikte gelir: basit ve güvenli kullanımdan azaltılmış servis maliyetlerine kadar. Geleneksel yağ püskürtme kutuları ile karşılaştırıldığında, otomatik yağ dağıtım sistemi, yüzde 90'lık bir maliyet düşüşü sağlıyor. Bu sayede dinamik el aletlerinin bakımı için en etkili yol haline getirir. Assistina ile diğer üreticilerin aeratörlerine uyacak adaptörler de kullanılabilir. ISO bağlantılı piyasemen ve angldruvalar hiçbir şekilde uyarlama gerektirmez ve diğer herhangi bir sertifikalı sistemle uyumluluğu sağlamak için kapsamlı bir adaptör portföyü vardır.

Assistina 301 plus en üst düzeyde hijyen standartları sağlar: kolay, hızlı ve kullanımı güvenli, 30 yıldır dünya çapında diş hekimlerini desteklemesi ve işlerini kolaylaştırması şaşırtıcı değil.

W&H Assistina 301 plus
Yağlama işleminin tamamlanması sadece 35 saniye sürer ve geriye mükemmel şekilde bakımlı bir alet kalır.

Yorumlar