Haberler

Synea Fusion in the Spotlight

Verimli, başarılı, popüler – Synea Fusion angldruvalar, W&H'in dünyada en çok satan angldruva serisi. Erişilebilir fiyatlar, üstün kalite ve uzun ömürlü kullanım ile birlikte tam bir fiyat-performans ürünleri. Yakın zamanda başlatılan 'Spot on' kampanyası şimdi tam anlamıyla popüler tıbbi cihazlara ışık tutuyor.

W&H'in en popüler angldruva serisi

Synea Fusion serisinin yüksek performansı, optimum ergonomisi ve maliyet etkinliği, dünya çapında diş hekimlerinin memnun bir şekilde çalışmasını destekler. Medikal teknoloji alanında 100 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikimi ile W&H, diş tedavilerinde hızlı ve güvenilir araçlar olarak kabul eden bu tıbbi cihazların geliştirilmesinde öncü olmuştur.

Yenilik bizim için bir gelenek

W&H 1890'dan beri yaptığı yeniliklerle dental ve medikal endüstrilerde her zaman öncülük yaptı. Dünya çapında 110 ülkede ürünleriyle temsil edilen W&H, yaklaşık 1.200 çalışanı ile sektördeki pazar liderlerinden biridir. 130 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan şirket, Avrupa'nın ilk mekanik piyasemen ve angldruvaları ve butonlu başlık sistemleri gibi çığır açan yeniliklerin yanı sıra çizilmeye dayanıklı yüzeyler ve gölgesiz LED+ aydınlatma teknolojisi üretti. Synea Fusion serisi bu başarı yoluna kusursuz bir şekilde uyum sağlar ve şuı anda dünyada W&H'nin en çok satan angldruva serisidir.

Yüksek kaliteli uygun maliyetli

Synea Fusion Synea, kapsamlı işlevsellikleri ve yüksek düzeyde kullanıcı dostu olmasıyla mükemmel bir fiyat-performans oranına sahiptir. Sessiz seramik bilyalı rulmanlar, hijyenik monoblok tasarım ve optimize edilmiş kavrama profili, türbinlerdeki LED+ gibi standartları ile öne çıkar. Küçük kafa boyutları, tedavi alanına optimum erişimi ve en iyi görünürlüğü garanti ederken, Quattro Sprey gerekli soğutmayı sağlar. Dinamik el aletleri ısıyla yıkanabilir ve sterilize edilebilir, böylece her türlü hijyen ve bakım işlemine kolay ve rahat entegrasyon sağlanır.

W&H'den dünyanın en popüler angldruvaları ve türbinleri için "spot on"

W&H şimdi yeni kampanyasıyla dikkatleri en çok satan ürününe dikiyor: Parlak renkler ve hekimlerin en beğendiği özelliklerle dikkat çeken dört farklı temadaki yeni mottosu ‘Spot on’. Spot ışıklarının açılması ile kampanya, güvenilirlik, uzmanlık, şeffaflık ve sürdürülebilirlik değerleri kadar W&H'nin kimliğinin bir parçası olan mizahı da içeriyor.

The most efficient contra-angle in the world from W&H
W&H'in dünyadaki en hesaplı angldruva serisi
W&H'in dünyadaki en popüler angldruva serisi
The most popular contra-angle in the world from W&H
The most liked contra-angle in the world from W&H
W&H'in dünyadaki en beğenilen angldruva serisi

Yorumlar