Haberler

İki cihaz, tek pedal.

Karşınızda W&H'in yeni profilaksi çözümü: Rahat, kablosuz ve etkili. Artık Proxeo Ultra PB-530 ultrasonik scaler ile Proxeo Twist kablosuz polisaj sistemi PL-40 H tek bir kablosuz pedal ile kontrol edilebilecek. Bu operasyonları kolaylaştırırken çalışma alanında da büyük verimlilik sağlar.

Proxeo Combi-Set
Tek bir kablosuz pedal - iki cihaz

Profilaksi ürün gamımızın Proxeo Combi-Set (Ultra + Twist Cordless) ile genişlemesiyle W&H ürünlerinin kolay ve sezgisel bir şekilde kullanılması hedefinde bir adım daha atmış oldu. PB-530 Proxeo Ultra Piezo scaler ve kablosuz PL-40 H Proxeo kablosuz polisaj sistemi sadece tek bir kablosuz ayak kumandası ile çalıştırılabilir. Bu, iki cihazın da işlevselliğinin tam olarak kullanılmasına izin verir. Supragingival veya subgingival plakları W&H Piezo scaler ile çıkarın ardından kablosuz parlatma sistemini kullanarak diş yüzeylerinin etkili şekilde pürüzsüz hale getirin. Kullanıcılar tüm iş akışını tek bir pedal üzerinden yöneterek işlemler arasında rahatça geçiş yapabilirler.

Maksimum hareket kabiliyeti.

Diş hekimliği pratiğinde ne kadar az ekipman kullanılırsa o kadar hareket özgürlüğü sağlanır. W&H'in yeni profilaksi çözümü iki farklı cihaz için sadece tek bir pedala ihtiyaç duyar. Kablosuz teknoloji sayesinde dental uygulamalar daha özgürce yapılabilir. Diş hekimleri veya dental hijyenistler profilaktik uygulamaları yaparken hastaların konumuna göre pozisyonlarını rahatça değiştirerek kendilerini ayarlayabilirler. Bu sayede daha esnek ve ergonomik bir çalışma ortamı sağlanmış olur.

Proxeo Combi-Set
Yeni W&H kablosuz profilaksi çözümü, operasyon esnasındaki zorlukları ortadan kaldırıyor ve kullanıcıların ergonomik bir duruş sergilemelerini sağlıyor.
Proxeo Combi-Set
Kablosuz ayaklı kumanda sizi her adımda takip eder.

Kolay Güncelleme

Eğer muayenehanenizde halihazırda ilgili W&H profilaksi cihazları mevcutsa, bunlar yeni sistemle kullanılmak üzere kolayca güncellenebilir. Bunu yapmak isterseniz, lütfen W&H yetkili servisine başvurun.

Proxeo Combi-Set
W&H'nin IPC döngüsü (Individual Prophy Cycle), profilaksi tedavisi için klinik vakalara dayalı önerilerden oluşur. Yeni profilaksi sistemi, tek ayak kontrolü ile çalışma sürecinde daha da fazla verimlilik sağlar.

Yorumlar