Haberler

W&H Sürdürülebilirlik Projesi

Sürdürülebilirlik herkesin sorumluluğundadır.

W&H Sürdürülebilirlik Projesi

Gezegenimizin sağlığı artık hepimizin gündeminde yer alıyor. Geçmişe yönelik süregelen saygı ve geleceğe yönelik sorumluluk, W&H'nin eylemlerini doğrudan etkiliyor. Kalite, güvenlik ve çevre koruma gibi faktörler, hekimlerimizin mümkün olan en iyi ürün yelpazesini sunma arayışımıza yardımcı oluyor. W&H Ailesi, çevremizdeki doğal kaynakların saygılı kullanımına ve çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik özel bir sosyo-politik sorumluluğa sahiptir.

Avusturya Kalite Sertifikası

“Kalite yönetimi felsefemizin anahtarıdır. 2007'den bu yana uluslararası ISO 14001 standardına uygun sertifikalı bir çevre yönetim sistemi uyguladığımız için gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz ve şirketimizle ilgili yükümlülükleri düzenli olarak belirliyor ve uygun önlemleri aldığımızdan emin oluyoruz”, Thomas Lang; W&H Sürdürülebilirlik Ekip Yöneticisi.

Sertifikasyonun amacı nedir?

ISO 14001, çevre yönetim sistemlerinin belgelendirilmesi için yerleşik ve küresel olarak kabul edilmiş bir standarttır. Müşteriye, bir şirketin sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir şekilde faaliyet gösterdiğinin kanıtını sunar.

Ekolojik Yönetim Sistemlerinin hedefleri:

  • olumsuz etkileri en aza indirgeyerek çevreyi korumak
  • ekolojik performansı iyileştirmek

ürünlerin geliştirilme, üretilme, dağıtılma, kullanılma ve imha edilme şeklini yöneterek veya etkileyerek geri dönüşüm döngüsünü tamamlamak.

Bizim önceliğimiz hekimlerin ihtiyaçları.

W&H, tüm üretim tesislerinde ISO 9001 sertifikalı kalite yönetim sistemlerine sahiptir.
Bu, ürün ve hizmetlerimizin hekimlerimizin ihtiyaçlarını, yasal ve resmi kriterleri karşıladığı ve sürekli iyileştirildiği anlamına gelir. İyileştirmelerimizi yaparken, hekimlerimizin kişisel verilerini en özenli şekilde işleyerek saklıyoruz. Bu nedenle Genel Veri Koruma Yönetmeliği'ne (GDPR) uyarız.

Tıbbi Cihaz Yönetmeliği (MDR) uyarınca, W&H yalnızca tıbbi kullanım için güvenli ürünler tedarik eder. Tedarikçi değerlendirmeleri uluslararası standartlara göre yapılır.

Daha fazlası için #dentalsunited yeşilini takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar