Haberler

From innovative products to sustainable solutions – W&H exhibits at IDS 2023

Her zamankinden daha büyük standı ve yeni ürünleriyle W&H, IDS 2023'te yerini alıyor. 'Yenilikçi ürünlerden sürdürülebilir çözümlere' mottosuyla her zaman yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojilerini sergileyecek.

Bir slogandan daha fazlası: "Yenilikçi ürünlerden sürdürülebilir çözümlere"
Bir slogandan daha fazlası: "Yenilikçi ürünlerden sürdürülebilir çözümlere"

Dünyanın en büyük dental fuarı IDS, 14-18 Mart tarihleri arasında Köln'de düzenlenecek. W&H bu sene şimdiye kadarki en büyük standıyla alanda yer alacak. Bu seneki ana konseptimiz, sürdürülebilirlik üzerine olacak.

Global Pazarlama ve Pazar Hizmetleri Direktörü Anita Thallinger, "IDS 2023 için ticaret fuarı standımızı yepyeni bir düzeye taşıyoruz. Ziyaretçiler büyüleyici konuları, dijital öne çıkanları ve yeni bir görünüm ve hissi sabırsızlıkla bekleyebilirler" diyor.

Yenilikçi ürünlerden...

Yenilikçi ürünler söz konusu olduğunda W&H'in sunabileceği çok şey var. IDS sloganında atıfta bulunulan yeniliklere bir örnek, piezocerrahide ezber bozan yeni Piezomed modülü bu fuarda yerini alıyor. Implantmed Plus için bu kolay eklenti çözümü ile W&H, cerrahi iş akışında devrim yaratıyor ve hastalar için tamamen yeni tedavi seçenekleri yaratıyor. Standımızı ziyaret edenler, sterilizasyon alanında bir başka ürün yeniliği olan Lara XL'i de deneyimleyebilirler.

Yeni Assistina One başlıklarınız için mükemmel yeniden işleme ve bakım sağlar. Bu cihaz, gereken tam W&H Servis Yağı ve W&H Activefluid temizleme solüsyon miktarını otomatik olarak dağıtır.
Bu, enstrümanların hem kaynaklardan hem de maliyetlerden tasarruf ederken aynı zamanda sürdürülebilir bir şekilde muhafaza edilebileceği anlamına gelir. OsstellConnect, W&H'nin bir başka akıllı ürün yeniliğidir ve implant tedavilerindeki ölçülebilirliği hafifletir. Bu araç, kullanıcıların dental implant tedavilerini iyileştirmek için bir düğmeye basarak verilere erişmelerini sağlar.

...Sürdürülebilir çözümlere.

W&H, ürünlerinde kalite, uzun ömür, tamir edilebilirlik ve güvenilirliğe özel önem vermektedir. Müşteriler azaltılmış maliyetlerden yararlanır ve kaynakları korur, modüler çözümler ve yenilikçi teknolojiler güvenli ve verimli tedaviler sağlar. “Uluslararası bir tıbbi cihaz üreticisi olarak, W&H'de sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir çevre yaratılmasına yardımcı olma konusunda büyük sorumluluk taşıyoruz. Sürdürülebilir ürün ve hizmet çözümlerimizle müşterilerimiz ve onların hastaları için gerçek bir katma değer yaratmak istiyoruz” diyor W&H Genel Müdürü Peter Malata.

IDS'te standımızı keşfedin. Salon 10.1, stand A20/B29 ve A2

Yorumlar