Haberler

W&H sanal bir marka dünyasını başlatıyor

Müşteri odaklı iletişim yeniden tasarlandı

Her zaman, her yerde - W&H dünyasını sanal olarak ve yakından deneyimleyin! Yeni Deneyim Merkezi'nin lansmanı ile W&H, ürün iletişiminde yeni bir çığır açıyor: sanal marka dünyası yeniliğin özüdür, duyguları uyandırarak yeni heyecanlar uyandırır. Canlı olarak deneyimlenebilen ürünler ve etkinlikler, B2B ve B2C müşterilerine büyüleyici içgörüler sağlar ve tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi sunar

W&H Experience Center – Sonra ne olacağını asla bilemezsiniz.
W&H Experience Center – Sonra ne olacağını asla bilemezsiniz. “Sonra ne olacağını asla bilemezsiniz” mottosuyla hareket eden W&H, partnerlerinin ürünlerini sanal bir ortamda deneyimlemelerini mümkün kılıyor.

“Küresel olarak temasları sürdürmek için sanal olsa da kişisel olan yenilikçi bir yol bulmak istedik. Bu sanal dünyayı “W&H Experience Center” olarak adlandırıyoruz çünkü ziyaretçileri tamamen yeni bir ürün ve marka deneyimine çekiyor. W&H Experience Center, pazara açılma stratejimizi, yeni çeyreklerden nasıl ilgi gördüğümüzü ve mevcut partnerlerimize nasıl çapraz satış yaptığımızı değiştirecek. Diş hekimliği endüstrisi için sadece bir ölçüt belirlemekle kalmıyoruz, aynı zamanda piyasaya önemli bir sinyal gönderiyoruz: ister diş hekimi ister hasta olsun, partnerlerimiz önceliğimizdir. Yüksek kaliteli ürünler sayesinde mümkün olan en iyi tedaviyi sağlıyoruz, ancak aynı zamanda bilgi aktarımına da giderek daha fazla odaklanıyoruz. İnovasyon, yalnızca yeni ürünler keşfetme meselesi değildir," diye açıkladı W&H Başkanı Peter Malata.

Sanal marka dünyası, W&H genel merkezinde modellenmiştir. Resimde: W&H Başkanı Peter Malata
Sanal marka dünyası, W&H genel merkezinde modellenmiştir. Resimde: W&H Başkanı Peter Malata

Tek bir tıklama ile canlı olarak orada olabilirsiniz!

Tek bir tıklama ile canlı olarak orada olabilirsiniz!
W&H Deneyim Merkezi şu anda wh.com'da çevrimiçi. “Daha sonra ne olacağını asla bilemezsiniz” sloganıyla hareket eden yeni deneyimler dünyası ve tüm ürün özellikleri bir bilgisayarda veya hareket halindeyken bir tablet veya akıllı telefon kullanılarak keşfedilebilir. Aylık güncellemeler ve etkinlikler, müşterilerimiz, ilgili taraflar ve ortaklarımız için heyecanı sürekli üst seviyede tutuyor. Net odak noktası, ürün bilgilerinin ve kullanım ipuçlarının çeşitliliğinin yanı sıra, örneğin canlı sohbet kullanarak veya dijital avatarlar biçiminde ayrıntılı arka plan bilgileri sunan W&H çalışanları aracılığıyla şirketle etkileşim kurma yeteneğidir.

“W&H hayranlarımıza, W&H markası ve ürünlerimizle daha modern bir şekilde kucaklaşma fırsatı sunmak istiyoruz. W&H Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Bastian Diebald, Deneyim Merkezinde kişisel rehberli turlarla W&H, müşterilerimizin yaşayabileceği bir deneyim haline geliyor” dedi.

Marka deneyimini olabildiğince gerçekçi kılmak için şimdiye kadar yaklaşık 80 video entegre edildi. Gelecekte, W&H Experience Center'da çok çeşitli özel etkinlikler düzenlenecek. Bunlar şunları içerecektir: canlı konuşmalar, çevrimiçi eğitim, açılış konuşmaları ve çok daha fazlası.

Sanal deneyim merkezini hemen ziyaret edin!

Yorumlar